Sposoby na wydłużenie czasu stosunku seksualnego

Witam.mój problem wiąże się z tym iż jestem żonaty od 15 lat i mam problem z długością stosunku . Napewno nie jest to normalne iż w tym wieku 38l mój stosunek to naprawdę parę chwil i działo się tak zawsze . wstydze się iść z tym problemem do lekarza a chciałbym jakoś temu zaradzić. Proszę o pomoc w jaki sposób z mojej strony mogę wydłużyć stosunek.

Dzień dobry!

Jeśli wytrysk przedwczesny trwa w Pana przypadku od kilkunastu lat i jest to mechanizm utrwalony, czas stosunku nie wydłużał się samoistnie z wiekiem i rosnącym doświadczeniem seksualnym, trudno oczekiwać, aby wystarczające i skuteczne było stosowanie "domowych" metod treningowych. Podstawą skutecznego leczenia wytrysku przedwczesnego jest farmakologia. Zachęcam do przełamania wstydu i wybrania się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!