Sposoby na wzmocnienie erekcji

WItam, Mam 28 lat do 27 roku życia byłem prawiczkiem. Później rozpoczęłem współżie. Jednak Dość często podczas stosunku nie mam erekcji, zdarzają się jednak takie stosunki, w których wszystko jest ok. Przed związkiem dość często się masturbowałem, robiłem to szybko i na siłe. Teraz poza problemem z erekcją, zdarza sie także, tak że musze się stymulować ręką przed stosunkiem, ale wtedy szybko kończę. Czy są jakieś sposoby na wzmocnienie erekcji ??

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Nie musi być w tym niczego niepokojącego, szczególnie że wspomina Pan, że zdarzają się także zbliżenia w pełni udane.
Zachęcam przede wszystkim do pozytywnego nastawienia, cierpliwości i stopniowego zbierania doświadczeń. Jest możliwe, że nawyki masturbacyjne samoistnie ustąpią przy regularnym, udanym współżyciu.
W razie dalszych wątpliwości, proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!