Sposoby na wzmocnienie szkliwa

Witam Chciałbym się spytac jak mogę wzmoznić moje szkliwo aby było mniej podatne na próchnicę jakiś żel lub coś innego.Myję 2 razy dziennie nitkuję zęby.Mam po prostu obsesje na punkcie zębów :). Właśnie tu jest moje pytanie co mogę zrobić dla szkliwa aby mocniejsze było.Czy stosowanie past BioRepair wzmacnia mikro zniszczenie w zębach dzięki temu skłądkikowi nanaohydroksyapatytu? Jeszcze stosuję,żel Sensilab z Koenzymem Q10 ? Pozdrawiam :)

Witam, każdy zabieg żeby był skuteczny musi być przeprowadzony bardzo rzetelnie, również ten , który Pan sam wykonuje w domu.Nawet takie szczotkowanie zębów: musi być odpowiednia szczoteczka z małą główką, średnio-twarda i należy dokładnie wyszczotkować wszystkie powierzchnie, również te od strony języka czy podniebienia.Pasty do zębów z dużą zawartością fluorków. Tworzą one na powierzchni zębów fluoroapatyty. Do tego jeżeli zastosuje Pan np. Elmex żel wcierając go w każdą powierzchnię przez 3 minuty, może Pan liczyć i oczekiwać efektów.Ale jest jeden warunek, musi to Pan zrobić bardzo dokładnie w przeciwnym razie nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Życzę powodzenia i wytrwałości. Pozdrawiam