Sposoby na złagodzenie skutków odstawienia Tramalu

jak zalagodzic skutki odstawienne tramalu,biore go dlugo dzienna dawka to 15-25 tabletek 50mg,bardzo prosze o pomoc,mieszkam w anglii teraz 4 lata temu tez bylam uzalezniona bylam na detoxie w szpitalu a puzniej bralam leki od lekarza-coaxil,zomiren wytrzymalam 4 miesiace i wrocilam do tego.blagam o pomoc,prace juz przez to stracilam .blagam!

Witam,
Sprawa jest poważna. Tu chodzi o Pani życie - dawki są bardzo duże - tosyczne dla organizmu. Ja proponowałabym terapię w ośrodku zamkniętym w Polsce można uzyskać taka pomoc bezplatnie. Rejestruje się Pani jako osoba bezrobotna ( w ten sposób nabywa Pani prawa do ubezpieczenia społecznego) ze skierowaniem od jakiegokolwiek lekarza może Pani skorzystać z leczenia zamkniętego. sSugerowałabym leczenie w Polsce z uwagi na istniejące różnice kulturowe, które mogą mieć duże znaczenie w terapii. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Proszę skorzystać z psychoterapii. Pozwoli to Pani nauczyć się bardziej adaptacyjnych forma radzenia sobie niż tylko poprzez leki, które działają tylko na objawy,a nie na ich przyczyny ( w tym przypadku lęk).
Jeśli nie ma Pani możliwości skorzystania z pomocy psychoterapeuty na miejscu albo ma Pani trudności językowe, warto skorzystać z gabinetów działających online.