Sposoby na zmniejszenie rozmiaru biustu

Mam 42 lata,ważę 69 kg , mój problem to duży biust,zwłaszcza teraz kiedy karmię piersią ( 4 miesiące ),pod biustem mam 75 natomiast miseczka to K. Co w moim przypadku powinnam zrobić,jakie rozwiązanie byłoby najlepsze i jak to sie ma cenowo? Pozdrawiam Jadwiga

Witam,

Po pierwsze, trzeba odczekać min 3-6 miesięcy od zakończenia karmienia do czasu aż będzie można ocenić jak wyglądają piersi i czy można operować.
Generalnie są dwie możliwości 1. w niektórych przypadkach liposukcja 2. najczęściej chirurgiczny zabieg redukcji piersi+jednoczasowe ich podniesienie (mastopeksja).
Więcij opcji niestety nie ma.

pozdrawiam

Marek Paul