Sposoby na zmniejszenie rozmiaru ud

Przytylam kilka kilo gdy wyjechalam z miasta, zlecialam w ciągu roku z wagi ale moje uda są dalej wieksze niż wcześniej . Próbowalam róznych diet ale to tylko kilogram i później stałam w miejscu...nie wiem juz co robic
KOBIETA ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
W kwestii modelowania tej partii ciała polecam ćwiczenia, które pomogą zredukować tkankę tłuszczową w okolicach ud- http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki
W tym zakresie istotna jest przede wszystkim regularność.
Polecam także przestrzegać zasad zdrowego odżywiania i unikać słodyczy oraz kalorycznych przekąsek, a także zadbać o regularność spożywanych posiłków.

pozdrawiam serdecznie