Sposoby na zwiększenie motywacji do odchudzania

Koniecznie musze schudnac bo moja waga jest juz zagrozeniem dla zdrowia zmienilam juz diete ale ciagle nie moge zmobilizowac sie do regularnych cwiczen . Czy sa jakies sposoby zeby zwiekszyc swoja motywacje??

Witam. Zachęcam do wypisania sobie celów, dla których Pani chce schudnąć. Proszę pamiętać o tych celach w chwili zwątpienia. Taki rachunek sumienia powinien działać motywująco. Po porady żywieniowe zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Pisze Pani iż waga jest zagrożeniem dla zdrowia na podstawie czego wnioskuję że osiągnęła Pani dość dużą masę ciała Z tego względu nie wszystkie ćwiczenia będą bezpieczne. Otyłość stanowi pewne ograniczenie ze względu na stawy. Nie mniej jednak zachęcam do ruchu z tym że sprawę powinna Pani skonsultować z lekarzem oraz trenerem. W zwiększeniu motywacji podczas odchudzania może Pani również pomóc dietetyk. Wizyty kontrolne sprawią że za każdym razem otrzyma Pani zastrzyk motywacji do dalszego działania. Na każdej konsultacji specjalista wykona odpowiednie pomiary, omówi wyniki i ułoży zdrową dietę. Proszę zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Zachecam do współpracy:) Razem będzie łatwiej!

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk