Sposoby na zwiększenie tempa wzrostu włosów

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące włosów. Jak sprawić by rosły szybciej? Chciałabym w dość krótkim czasie solidnie je zapuścić. Jakie tabletki pomogą mi w tej sytuacji? Może są jakieś inne preparaty, herbaty albo domowe sposoby?

Witam Panią,

Polecam piankę do włosów firmy RevitaLash, w widoczny sposób przyspiesza tempo wzrostu włosów.

Pozdrawiam