Sposoby na zwiększenie wzrostu u 14-latki

Witam. Moja córka marzy o karierze siatkarki. Całkiem nieźle gra, ale brakuje jej kilku centymetrów. Ma 14 lat i 165 cm wzrostu. Ja mam 175 cm, a mąż ma 180. Chcę jej bardzo pomóc w spełnieniu marzeń, dlatego pytam: jak córka może dużo urosnąć i czy jeszcze urośnie? Czy możliwe jest, aby miała w przyszłości ok. 180 cm? Proszę o sprawdzone sposoby na urośnięcie mojej córki.

Witam,

Jeżeli nie ma żadnych zaburzeń hormonalnych można wykonać badanie określające wiek kostny, aby zobaczyć na jakim etapie jest. Natomiast ze strony dietetyki nie ma dodatkowych sposobów na wzrost. Proszę pamiętać że wzrost córki okreslany tez będzie przez czynniki genetyczne.