Sposoby odbudowy zęba

Witam chciałam bym się popytać jakie korzystne sa rozwiązania dla odbudowy zębów na dole z lewej strony nie ma 5,6,7 i 5 na górze oraz z prawej strony dół 5,6,7 co by było korzystne dla mnie oprócz implantów bo to za droga rzecz dla mnie

Dzień dobry,
na dole brakuje Pani z obu stron kilka zębów. Nie pisse Pani czy są ósemki i czy dobrze stoją w limii wyrostka zębowego. Najczęściej jednak ósemek brak lub nie nadają się do tego, żeby zrobić na nicht most. Dlatego jedyną alternatywą dla implantów jest proteza szkieletowa. Zwykłą proteza szkieletowa przymocowana jest klamrami do ostatnich zębów przed luką. Zęby te można dla zabezpieczenia ochronić koronami porcelanowymi. Jeżeli chcemy, żeby proteza mocniej się trzymała, można zrobić korony z ceka anker czyli pewnego rodzaju zatrzaskami przy koronach.
Na górze brakuje Pani tylko jednego zęba - najlepiej zrobić porcelanowy most na metalu. Oczywiście są to tylko propozycje, które mogę zrobić na podstawie Pani opisu. Zdjęcie rentgenowskie i badanie jamy ustnej może zmienić plan.