Sposoby stosowania leków Erdomed i Zentel

Lekarz przepisał mi Erdomed 300 mg erdosteiny na odkrztuszenie wydzieliny zalegającej w gardle, oraz profilaktycznie raz do roku poprosiłam o Zentel 400 mg. Zapomniałam, jak mam je stosować. Mam 19 lat, oraz ważę 34 kg. Proszę o rozpisanie mi jak mam je brać. Zentelu mam dwa opak. w każdym po jednej tabl. a erdomedu jest 10 sztuk. Dziekuje!

Proszę Pani. Pies może być raz do roku odrobaczany, ale nie ma takiej potrzeby u ludzi, chyba, że rozpoznaje się zakażenie pasożytniczej. W związku z tym, że ma pani niedowagę może warto zasięgnąć opinii parazytologa czyli specjalisty od zakażeń pasożytami. Erdomet niech pani używa 1 x dz 1 tabl rano przez 10 dni. Zentel 1 x dz przez 2 dni. Zwykle używa się przez jeden dzień, ale jeśli i tak ma pani 2 tabletki.....