Sposoby usunięcia rumieńców na twarzy

Mam rumieńce na twarzy, nieregularne. W przypadku wysiłku fizycznego, emocji itp. od razu robię cały czerwony. Oczywiście one są widoczne non-stop, jednakże troszkę wtapiają się w kolor skóry i nie widać ich dokładnie, jeżeli nie są "aktywne". Czy zabieg usuwania rumieńców laserem jest bezpieczny? Czy istnieje ryzyko pogorszenia sytuacji? Dodam, że mam jasną karnacją oraz piegi i znamiona.

Witam,
Zabieg z użyciem lasera na opis aby problem jest wlasciwy, najlepiej bedzie zgłosić sie na konsultacje w celu wykluczenia przeciwwskazań i zakwalifikowania do zabiegu.
Pozdrawiam