Spotkanie z byłym chłopakiem

Witam, wczoraj spotkałam się z byłym chłopakiem. W sumie z jego inicjatywy choć to ja wcześniej proponowałam wypad itp. ale był zajęty, potem nie odpowiedział.Ale obudził się 2 dni później i zaproponował spotkanie. No i ogółem wszystko fajnie, rozmowa sie kleiła, czasem dotknął mojego kolana, ręki, a na do widzenia bardzo mocno i długo przytulił, i skończyło się na "suchym" pocałunku. Sęk w tym że On rozstał się pare dni temu z dziewczyną. Jak mam odebrać jego zachowanie? Liczyć na coś więcej?

Witam,

Najrozsądniejsze w tej sytuacji wydaje się porozmawianie wprost z byłym partnerem, ustalenie zasad Waszej relacji oraz oczywiście odpowiedzenie sobie na pytanie czego tak naprawdę chce Pani. Czy ta relacja miałaby być na nowo relacją miłosną czy może koleżeńską. Jeśli miłosną to co powoduję, że chciałabym być z nim ponownie tworzyć związek, a także jakie mogłyby być minusy ewentualnego powrotu.
Dobrze jest też mieć na uwadze fakt, że były partner jest "świeżo" po rozstaniu i dać mu czas na "przeżycie żałoby" po tamtym związku, w celu możliwości wejścia w nowy bez przenoszenia obaw, lęków, negatywnych emocji z poprzedniego.

pozdrawiam,
Klaudia Steckiewicz-Langer

Witam. Warto zadać sobie pytanie: czego oczekuję od spotkania z byłym chłopakiem? Czego ja chcę? A poza tym z tym pytaniem zwrócić się do niego, a nie do nas. Nie jesteśmy wróżkami. Odwagi.