Spowolnienie metabolizmu po stosowaniu głodówek

Witam, okolo 2 lata temu przy wzroscie 175 cm wazylem 110 kg. Byl to moment kulminacyjny i wtedy zaczalem sie odchudzac. Z racji urazu do dietetykow postanowilem wziac sie sam za siebie. Niestety bylo to glupie, bo zastosowalem masakryczna glodowke. Moglem zjesc jedna salatke na caly dzien. Schudlem i teraz waze 61-65 kg. Mam strasznie wolny metabolizm, defekuje raz na 5-6 dni, a czasami raz na tydzien. Chcialbym juz sie nie glodzic i jesc normalnie wiecej, ale jak zjem wiecej to skacze mi waga.

Dzień dobry,

Pozostaje Panu przeprosić się z dietetykami i podjąć leczenie - OSOBIŚCIE, a nie w formie wirtualnej. Dalej, konieczna jest również wizyta u lekarza POZ, który zrobi Panu podstawową diagnostykę (anemia ?).