Spowolniony metabolizm na diecie

Witam, Mam 25 lat wzrost 166 i obecnie ważę 81,5 kg. Od 20.01 stosuję dietę 1000 kcal i schudłam 6 kg. Zauważyłam że od 3 dni waga stoi w miejscu i czuję że bardzo spowolnił się mój metabolizm. Chciałabym zapytać co zrobić żeby to poprawić. Chcę schudnąć do 73 kg tylko chyba coś robię źle. Proszę o pomoc.

Dieta 1000 kcal to nie jest dieta długookresowa, dlatego spowolnił Pani metabolizm. Po prostu stwierdził, że nastał czas głodu i się do tego przygotowuje. Żeby schudnąć i utrzymać wagę trzeba zdrowo się odżywiać zgodnie z zaleceniami żywieniowymi. W celu konkretnej porady dietetycznej proszę o kontakt: marta@zdrowozjesz.pl