Spóźnia się miesiączka mojej dziewczynie

Witam.
Moja dziewczyna dzisiaj jest w 36 dniu cyklu i jeszcze nie dostała miesiączki. Przyznaję kochaliśmy się w okresie jej dni płodnych, lecz się zabezpieczyłem, wyszedłem wcześniej ponieważ tak chciała. Jednak teraz mamy wątpliwości. Powiedziała, że bolą ją piersi jak zwykle przed okresem i czasem brzuch lecz rzadko, a okres powinna mieć już jakieś 8 dni temu. W tym miesiącu była chora,brała jakieś leki.

Czy może być w ciąży?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Szansa na zapłodnienie podczas stosunku przerywanego jest nieduża, ale nie zerowa. Lekarstwa rzadko powodują opóźnienie miesiączki. Opisywane przez Pana objawy mogą wskazywać zarówno na zbliżającą się miesiączkę (która ma prawo czasem spóźnić się, nawet u całkiem zdrowych kobiet), albo na ciążę, albo ewentualnie na zaburzenia hormonalne.
Jest już dobry moment na wykonanie testu ciążowego (artykuł na ten temat: http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0). Jego wynik powinien już być wiarygodny.
Pozdrawiam serdecznie!