Spóźniająca się miesiączka a ciąża i stosunki bez prezerwatywy

Witam mam 16 lat i chciałam się poradzić specialisty :) o to moje pytanie uprawiałam sex 25 i 31 sierpnia bez gumek i on się we mnie spuścił dodam to tego ze w lipcu miałam okres 11 a w sierpniu już 14 miesiączka na ogół trwa tydzień i nie wiem czy mam dni płodne :( i czy mogłam zajść spóżnia mi się już okres 3 tyg i się bardzo boje robiła test ciązowy ciążowy ostatnio ale w dzień a nie z rana i wyszła 1 kreska proszę o szczerzą odpowiedz dziękuje z góry :)

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W Pani przypadku nie można wykluczyć ciąży, ponieważ do stosunku doszło w 11 i 17 dniu cyklu (11 dzień cyklu jest bliski owulacji). Proszę jeszcze raz wykonać test ciążowy ( nie podała pani kiedy go wykonywała-powinno się wykonać po minimum 14 dniach od "ryzykownego stosunku"). Jeśli nadal będzie on ujemny to koniecznie proszę zgłosić się do Ginekologa celem diagnozy innych przyczyn braku miesiączki. Pozdrawiam.