Spoźniająca się miesiączka a możliwość ciąży

Nie mam nudności, nie wymiotuję, miałam 3 miesiączki w tym pierwsza spóźniła się po przyjeździe z zagranicy, a reszta pojawiła się regularnie. 2 pierwsze okresy były troszke mniej obfite i trwały ok. 4 dni, a 3 był bardzo obfity na poczatku(3dni )potem stopniowo malał i trwał az do 6 dnia. Nie boli mnie tez glowa i nie zauwazylam zmian na pochwie, mogę też bardzo mocno wciągnąć brzuch i jest płaski, nie mam też wrażliwego węchu jak niektorz,czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Milena Lubowicz

Jeżeli ma Pani wątpliwości proszę wykonać test ciążowy albo udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam