Spóźniająca się miesiączka a możliwość ciąży op stosunku niezebezpieczonym

Witam,
mam 23 lata, spóźnia mi się @. Ostatnią miałam 2 marca i był to wtedy cykl 31 dniowy. Dzisiaj jest 35 dzień cyklu i dalej nic ;( Robiłam 4 testy: 1 był 1 kwietnia wieczorem, 2 test- 2 kwietnia rano i 3 test- 4 kwietnia rano, 4 test- 6 kwietnia też rano = wszystkie 4 negatywne.
Czy jest możliwość, że mogę być w ciąży, czego bardzo bym teraz nie chciała, a muszę przyznać, że nie zawsze zabezpieczaliśmy się? Na pewno nie byliśmy zabezpieczeni 12 marca, 29 i 30 marca. W dodatku bolały mnie sutki z tydzień czasu, ale teraz już przestały. Piersi nie były nabrzmiałe i nie są. Za to podbrzusze boli mnie od 28 marca, jakby zaraz miała przyjść @.
Czy myślicie, że testy nie wykazały ciąży, bo za wcześnie je zrobiłam?
Proszę o pomoc, bo zwariuję! Dodam też, że w grudniu rzuciłam plastry! 1@ 28.12.09, 2@ 31.01.10, 3@ 2.03.10.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Wnioskując na podstawie regularności Pani cyklu i dni, w których doszło do współżycia, można powiedzieć że szansa na zapłodnienie była niewielka. Wyniki testów także mogą Panią uspokoić, aczkolwiek należy pamiętać że we wczesnym okresie ciąży (do kilku dni po terminie spodziewanej miesiączki) nie są one bardzo miarodajne. Może Pani ponowić test po kilku dniach, jeśli krwawienie wciąż nie będzie się pojawiać, lub już teraz wykonać test z krwi (pomiar stężenia betHCG we krwi, daje wynik pozytywny już 7-8 dni po zapłodnieniu). Możliwe, że opóźnienie wynika ze stresu (obawa przed ciążą).
Pozdrawiam serdecznie!