Spóźniająca się miesiączka a negatywny wynik testu ciążowego

Mam na imię Marta od paru miesięcy staramy sie o dziecko , miesiączki miałam, regularne a ty nagle spóźnia sie prawie tydzień ,robilam test ale wyszedł negatywnie. Pomocy .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć ciąży gdy nie wiem kiedy wykonała Pani test ciążowy. Jest on wiarygodny po upływie minimum 14 dni od stosunku. Możliwe są także wahania hormonalne.