Spóźniająca się miesiączka a nowe torbiele na jajnikach

Witam, Mam pewien problem, a mianowicie.. Mam 18 lat, jestem po dwóch operacjach na torbiele na jajnku prawym. teraz spóźniała mi się miesiączka, postanowiłam zrobić test ciążowy, oba testy pozytywne. Dziś zaczęłam krwawić, czy testy pozytywne mogły wyjść na skutek pojawienia się nowych torbieli ?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prawdopodobne. Proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza ginekologa.