Spóźniająca się miesiączka, gęsta wydzielina z pochwy i pieczenie miejsc intymnych

Witam. Od ponad roku mam regularną miesiączkę, jednak ostatnio miałam miec 23maja a była 17 i od tamtego czasu aż do dzisiaj (1 lipiec) misączka sie nie pojawiła. Nie współżyje z chłopakiem - zdarza się petting. Z pochwy wydostaje sie sie biała gęsta wydzielina. I troche swędzi/piecze miejsce intymne. Nie wiem co robić? Srasznie sie stresuje ze nie dostaje.. Ciąże wykluczam?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi oraz infekcją grzybiczą.