Spóźniająca się miesiączka i pozytywny wynik testu ciążowego a zabieg łyżeczkowania

Witam mam 19 lat spóźnia mi się miesiączka zrobiłam test wyszedł pozytywny według obliczeń to szósty tydzień od daty ostatniej miesiączki ale martwi mnie to że nie mam żadnych objawów ciąży a pół roku temu miałam zabieg łyżeczkowania bo serduszka nie było widać i boje się że znowu może mnie to spotkać

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do ginekologa by ocenić rozwój ciąży.