Spóźniająca się miesiączka i stosunki w prezerwatywie a leczenie anginy ropnej

Witam, spóźnia mi się miesiączka około tygodnia, kochałam się z moim chłopakiem za każdym razem z zabezpieczeniem (prezerwatywą) a on nigdy nie dochodził we mnie, czy w płynie który się wydziela gdy mężczyzna się podnieca są plemniki?Przyjmowałam dużą ilość antybiotyków na anginę ropną a teraz jestem w trakcie kuracji odpornościowej + cały czas stres. Mój śluz był gęsty, biały a teraz mam uczucie suchości + bolą mnie całe piersi od dołu aż po obojczyki. dlaczego się może mi się spóźniać okres?
KOBIETA ponad rok temu

Możliwe że jest to konsekwencja leczenia antybiotykami. Ważne celem
wykluczenia ciąży proszę wykonać test. W przypadku ujemnego wyniku i braku miesączki konieczna konsultacja ginekologa.