Spóźniająca się miesiączka od 4 dni a możliwość ciąży

Witam, czy mogę być w ciąży? Miesiączka spóźnia mi się czwarty dzień, podczas dni płodnych i owulacji współżyłam z chłopakiem ale zabezpieczaliśmy się (prezerwatywa). 27 grudnia powinno rozpocząć się krwawienie, lecz nie wystąpiło. Dodam, że cały czas miałam objawy zbliżającej się miesiączki oraz wydostający się biały śluz. Na dzień dzisiejszy nie ma niczego - ani miesiączki, ani jej objawów, ani żadnej wydzieliny. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny a krwawienie się nie pojawi, proszę udać się do specjalisty ginekologa.