Spóźniająca się miesiączka po przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Mam 20 lat . Zaczelam brac tabletki anntykoncepcyjne ,zeby przesunac sobie okres . Wyjezdzalismy z chlopakiem na urlop .Wzielam jeden caly listek i okolo polowy drugiego . Tabletki odstawilam od razu po przyjezdzie (w sobote ) . Dodam, ze w czasie brania tabletek mialam krwawienie (w czasie w ktorym powinnam miec normalnie okres) . Teraz czekam 4 dni i nic sie nie dzieje . Czy to normalne? POZDRAWIAM

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Może nie jest to zjawisko naturalne ale nie można wykluczyć takiego obrotu sprawy. Jest to wynik wahań hormonalnych.