Spóźniająca się miesiączka po stosunku bez zabezpieczenia

Witam, mam taki problem, mianowicie od 3 tygodni spóźnia mi się okres. Zwlekałąm z pójsciem do lekarza ponieważ często miesiączka spóźniała mi się pare dni ale nigdy tak długo. Do tego jestem bardzo senna a z rana czesto mam mdłości chociaż nie wymiotuje, zrobiłam również 4 testy ciażowe (czy mogą się mylic?) z moim partnerem współżyjemy bez zabezpieczenia wiec jestem swiadoma, że może być to ciąza. chociaż po tylu testach jestem zielona. Proszę o pomoc..

Jeżeli testy były wykonane nie wcześniej niż po tygodniu od zatrzymania miesiączki i są negatywne, to przyczyna braku miesiączki musi być inna i należy zgłosić się do ginekologa.