Spóźniająca się miesiączka po usunięciu torbieli z pochwy

Witam. Na początku października miałam zabieg polegający na usunięciu torbieli z pochwy. Powinnam dostać miesiączke koło 18 października, dalej jej nie ma. Cykle mam różne. W lipcu miesiączke miałam 6, w sierpniu 18, we wrześniu również 18. Czy ten zabieg mógł wpłynąć na to iz miesiączka się opóźnia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią opóźnienie miesiączki teoretycznie może mieć związek z przebytym zabiegiem. Proszę zatem cierpliwie poczekać na krwawienie. Gdyby nie wystąpiło w ciągu kilku najbliższych dni, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.