Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spóźniająca się miesiączka po zabiegu konizacji szyjki macicy

Witam Mam pytanie. 26 czerwca miałam robiony zabieg konizacji z powodu nadżerki wynik cytologi II badania histopatologiczne w porządku. tydzień po zabiegu dostałam okres plamiłam 3 tygodnie po zabiegu ( w między czasie miałam okres punktualnie 31 dnia cyklu). Następny okres miał nastąpić 8 sierpnia na kilka dni przed okresem miałam straszne bóle podbrzusza ból piersi typowe objawy okresu mimo to miesiączki nie dostałam spóźnia mi się już 11 dni. Czy to efekt zabiegu czy może ciąża
KOBIETA ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego - oddychanie, relaks, poród rodzinny

Ból porodowy jest czasem bardzo trudny do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Sprawdź, jak można naturalnie złagodzić przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! W opisanym przez Panią przypadku braku miesiączki nie wiązałabym z przebytym zabiegiem. Jeśli jest Pani aktywna seksualnie, jak najbardziej prawdopodobna jest natomiast ciąża. Sugeruję zatem wykonanie testu ciążowego. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli nie wystąpi, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy