Spóźniająca się miesiączka przy wykluczonej ciąży

Witam, mam 21 lat i chciałabym się poradzić. Mój problem polega na tym, że spóźnia mi się miesiączka już tydzień. Zawsze była regualrna (wahana1-2 dni). Tym razem jest inaczej, mam zgagę, lekko obolały brzu, gęsty biało-żółty śluz. Wydaje mi się że miałam owulację około 15 dnia cyklu. Wykluczam ciążę, bo nie współżyjemy z moim chłopakiem, nie uprawiamy pettingu, nigdy nie mieliśmy kontaktu całkiem nago. Dodam, że ostatnio miałam dużo stresu i mało jadłam, może w tym rzecz?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być przyczyną. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.