Spóźniający się okres a ciąża

Witam, z moim chłopakiem pieściliśmy swoje narządy płciowe przez ubrania. Znaczy ja jego normalnie. On miał wytrysk i potem poszliśmy do łazienki umyć ręce. Ja przed umyciem poprawiłam majtki. Okres spóźnia mi się tydzień. Dodam że mam naprawdę nieregularny okres. Czy to może być ciąża, czy znowu spóźniający się tygodniami okres?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Najprawdopodobniej spóźniająca się miesiączka ma inne podłoże. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.