Spóźniający się okres a ocieranie się narządami płciowymi

Witam! Mam 18 lat. Moim problemem jest spóżniający się okres o 3 dni. Powinnam go dostać 10.02. Ostatni okres miałam 10.01 i trwał do 15.01 a w grudniu był 12.12 i trwał do 17.12. Tu akurat cykl trwał 29 dni. Jednak mój cykl jest nieregularny, raz trwa 29 dni a wcześniejsze były 34 dniowe lub 30. Jednak martwi mnie to iż 31.01 wraz z chłopakiem podczas pettingu on ocierał się swoim członkiem o moją pochwe. Boję się, że coś poszło nie tak. Dla pewności 11.02 po południu zrobiłam test ciążowy i p

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal nie wystąpiło proponuję wykonać test ciążowy, tzn oznaczyć beta hcg z krwi. Następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.