Spóźniający się okres a stosunek z zabezpieczeniem

Witam :) Mam pewien problem wczoraj miałam dostać okres a że mi się nigdy nie spóźnia to trochę wydaje mi się dziwne, kochałam się z chłopakiem tydzień po moim okresie z prezerwatywą i jestem pewna że nie doszło do zapłodnienia jedna zaczynam strasznie panikować czy to normalne ? mam wszystkie objawy okresu ale jak go nie było tak go nie ma .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższych dniach proszę wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie wystąpi to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.