Spóźniający się okres a stres

Witam, mam taki problem, mam nieregulrny okres ostatnio dostalam 28 sierpnia 2013r a wspolzylam z chlopakiem dwa dni wczesniej, czekalam na okres do 28 wrzesnia i dalej nie mam, i to juz dziesiec dni i nic, przez ten caly miesiac nie wspolzylismy a dokladnie 28 wrzesnia to zrobilismy i byl wytrysk do pochwy, czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy czy to tylko stres przed szkola itd? Bo nie czuje kompetnie nic zeby mi sie zblizala miesiaczka...
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek bez zabezpieczenia może prowadzić do ciąży. W Pani przypadku opóźnienie miesiączki może być wynikiem wahania poziomu hormonów. Stres także jest kluczowy w tej sprawie. Często może ona powodować opóźnienia w menstruacji. Polecam wykonać test ciążowy.