Spóźniający się okres a torbiel na jajniku

witam mam torbiel na jajniku(nie pamietam calej nazwy) ktory nadaje sie tylko do operacji mało tego mam jego zapalenie,operacja ustalona,okres sie spuznia,i nie wiem co robic,,,pomozcie!!!!!!!!!!!!!

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane opóźnienie miesiączki może mieć wiele przyczyn, w tym może być wynikiem torbieli jajnika. Przede wszystkim proszę jednak wykluczyć ciążę oraz skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.