Spóźniający się okres a wiarygodność testu ciążowego z krwi

Ostatni okres miałam 23 stycznia . współżyłam 6 lutego. test ciążowy robiłam 20 lutego i 24 lutego i wyszły negatywnie co może być przyczyną że nie mam okresu ? iI Czy jak zrobie test krwi 3 marca będzie wynik prawidłowy ?

Witam serdecznie. Testy powinno wykonywać się co najmniej 14 dni po stosunku aby być ich pewnym. W tej sytuacji możliwe są wahania hormonalne jako powód braku okresu.