Spóźniający się okres - czy mogła na to wpłynąć grypa żołądkowa?

Witam serdecznie!
Jeżeli obawia się Pani, że doszło do zapłodnienia, radziłabym wykonać test ciążowy, który da Pani najpewniejszą odpowiedź.
Czynniki takie jak stres, niedosypianie, zmiana diety czy wzmożony wysiłek fizyczny mogą doprowadzić do wydłużenia cyklu, a zatem i do opóźnienie miesiączki. Taki stan jest jak najbardziej prawidłowy.
Śluz biały jest charakterystyczny dla drugiej połowy cyklu. W dniach płodnych jest on zwykle ciągliwy, ale przezroczysty!
Preejakulat jest wydzieliną gruczołów cewkowych mogący zawierać śladowe ilości plemników. Zwykle są one jednak zdrowe i silne na tyle, by zapłodnić komórkę jajową. Z tego też powodu zalecane jest zakładanie prezerwatywy na początku stosunku, a nie w trakcie zbliżenia.
Pozdrawiam

Witam serdecznie!
Jeżeli obawia się Pani, że doszło do zapłodnienia, radziłabym wykonać test ciążowy, który da Pani najpewniejszą odpowiedź.
Czynniki takie jak stres, niedosypianie, zmiana diety czy wzmożony wysiłek fizyczny mogą doprowadzić do wydłużenia cyklu, a zatem i do opóźnienie miesiączki. Taki stan jest jak najbardziej prawidłowy.
Śluz biały jest charakterystyczny dla drugiej połowy cyklu. W dniach płodnych jest on zwykle ciągliwy, ale przezroczysty!
Preejakulat jest wydzieliną gruczołów cewkowych mogący zawierać śladowe ilości plemników. Zwykle są one jednak zdrowe i silne na tyle, by zapłodnić komórkę jajową. Z tego też powodu zalecane jest zakładanie prezerwatywy na początku stosunku, a nie w trakcie zbliżenia.
Pozdrawiam