Spóźniający się okres i bolące sutki

Bardzo proszę o pomoc! Okres spóźnia mi się już 20 dzień, wcześniej spóźnił mi się 16 dni, ale miałam normalne krwawienie. W międzyczasie zapisałam się na siłownię i często ćwiczyłam oraz zmieniłam trochę dietę. Mam nabrzmiały brzuch, bolą mnie sutki, śluz mam przezroczysty, ale obfitszy, częściej korzystam z toalety, ale to pewnie dlatego, że pije dużo wody. Czy jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Jeżeli podejrzewa Pani ciążę, najprościej wykonać domowy test ciążowy. Innymi przyczynami braku miesiączki może być oczywiście intensywny trening lub silny stres. Myślę, że rozsądnie byłoby, gdyby udała się Pani do lekarza ginekologa, który zbada Panią i w razie konieczności skieruje na dodatkowe badania.

Pozdrawiam serdecznie