Spóżniający się okres i możliwość zajścia w ciążę u 18-latki

Mam problem mam prawie 18 lat , mój okres był regularny przed pierwszym współżyciem , po nim od razu zaczął wariować , teraz mi się spóźnia 6 dzień , nie wie kompletnie co mam robić boję się że mogłam zajść w ciążę .. Zawsze przed okresem mam brązowy śluz ( 2 dni ) tym razem trwał on jakoś 4-7 dni a jak się skończył nie było okresu tylko zmienił się w normalny śluz . Mój partner zazwyczaj swój członek wyciąga tuż przed spuszczeniem się ( jakieś 3 sek ) obawiam się najgorszego pomocy

Test ciążowy jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku. Oczywiście istnieje możliwość ciąży, ponieważ w preejakulacie znajdują się plemniki. Proponuję, aby wykonała Pani test ciążowy i zgłosiła się do ginekologa.