Spóźniający się okres i powiększenie piersi

Witam , jeżeli powiększyły mi się piersi i są czułe , oraz okres spóźnia mi się już 12-nasty dzień i miałam takie plamienie myślałam , że okres mi się zaczyna a miałam z trzy plamki krwi i było to z 6 dni temu , to oznacza to że mogę być w ciąży ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością wskazane jest wykonanie testu ciążowego w tej sytuacji. Warto także rozważyć wahania hormonalne jako możliwą przyczynę zgłaszanych dolegliwości.