Spóźniający się okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a możliwość ciąży

Witam, mam ogromny problem, moj okres spoznia sie juz 3 dni.. Odstawilam tabletki anty i pierwszy okres byl normalnie... a drugiego nie moge sie doczekac umieram ze strachu... W okresie gdy odstawilam tabletki nie wspolzylam z moim chlopakiem bo jest za granica

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej może dochodzić do zaburzeń cyklu. Mogą występować nieregularne miesiączki. Jeśli sytuacja nie unormuje się samoistnie w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.