Spóźniający się okres po seksie bez wytrysku i bez zabezpieczenia

stosunek w dni niepłodne (bez zabezpieczenia, wytrysk po za pochwą) - 8 września , po tym okres wystąpił normalny . kolejny okres spóźnia się 4 dzień . robiłam test - wyszedł negatywny . co dalej ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Dla pewności, warto jednak powtórzyć test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli krwawienie nie wystąpi w ciągu kilku najbliższych dni proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.