Spóźniający się okres po stosunku z wytryskiem poza pochwą

8 września współżyłam z chłopakiem (bez zabezpieczenia, dni niepłodne, stosunek z wytryskiem po za pochwą) , a 11 września pojawił się normalny okres . według kalkulatora miesiączki okres powinien pojawić się 9 października . spóźnia się dwa dni . Czy to może być ciąża ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jednodniowe opóźnienie nie musi oznaczać ciąży. Proszę pamiętać iż kalkulator internetowy nie uwzględnia fizjologi Pani organizmu. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.