Spóźniający się okres pomimo zastosowania antykoncepcji

Witam.Zazwyczaj moje cykle trwają 25/26 dni, dziś już jest 27 i @ nadal nie mam. Kochałam się 17 i 18 dzień cyklu, czyli raczej były dni nie płodne. rzadko się kochamy, ponieważ boję się ciąży.zastosowaliśmy prezerwatywę. nie zsunęła się i nie pękła, myślę że była dobrze użyta. Mój chłopak dodatkowo 'doszedł' poza mną. Nie było ryzykownej sytuacji a mimo to @ mi się spóźnia. Mogłam przeoczyć pękniecie prezerwatywy lub coś ? Objawy takie jak zwykle przed okresem mam, a jego nadal brak.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie specyficznych objawów może zwiastować pojawienie się krwawienia. Do potencjalnych przyczyn braku miesiączki należą zaburzenia hormonalne, ciąża, stres, przemęczenie czy niewłaściwa dieta. Jeśli krwawienie nie wystąpi w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza ginekologa.