Spóźniający się okres przy tabletkach Vibin Mini

Witam Okres spóźnia mi się 4 dni. Miesiąc temu skończyłam brać tabletki anty Vibin mini. Robiłam 3 testy (Quixx) wyszły negatywne. Nie bolą mnie piersi. Podczas brania tabletek placebo doszło do zbliżenia z KOŃCEM. W środku(7 styczeń, przedostatnia tabletka placebo). Czy jest możliwość że jestem e ciąży? Dodam że w tym miesiącu używałam maść siarkową i maść Lyclear. Proszę o pilną odp

Renata GrzechociĹska

Jeżeli tabletki były brane według zaleceń ich skuteczność jest zachowana nawet przy tabletkach placebo. Opóźnienie okresu może wynikać z zaburzeń hormonalnych.