Spóźniający się okres przy wykluczeniu ciąży

Dzien dobry, mam 20 lat, jestem dziewica. Spóźnia mi sie okres, nie moge dkładnie powiedziec ile bo nigdy nie mam regularnie co do dnia, ale najdłuższy cykl trwal 28 dni, dzisiaj minął 34. Więc juz caly dzien o tym mysle a na dodatek jedząc kolacje prawie zwymiotowałam. Jestem dziewica, nigdy nie uprawiałam żadnego stosunku więc nie wiem co sie ze mna dzieje. Prosze o szybką odpowiedz, dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.