Spóźniający się okres u 18-latki

mam 18 lat i spóźnia mi się okres ostatni raz miałam 24 sierpnia nie mam już od 1,5 miesiąca a to na pewno nie jest ciąża. nie byłam teraz w ogóle chora co to może być .proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna jest wizyta u Ginekologa. Po zbadaniu Pani i ewentualnie wykonaniu badań dodatkowych (hormonalne, usg) lekarz będzie mógł podać Pani przyczynę tego stanu. Pozdrawiam