Spóźnianie miesiączki po leku Deprim forte

Moja miesiączka jest w miarę regularna i pojawia się w 28-29 dniu cyklu. Ostatnio zaczełam zażywać deprim forte, a mój okres nagle spóźnia się już pare dni. Czy to może mieć związek z zażywanym lekiem? Szukałam odpowiedzi na te pytanie ale w większości wypadków dziurawic stosuje się do przyspieszenia miesiączki i teraz nie wiem czy możliwy jest skutek odwrotny.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy istnieje możliwość ciąży? Proponuje dla pewności wykonać test ciążowy. Jeżeli krwawienie nie wystąpi Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.