Spóźnianie okresu i negatywny test ciążowy a trudności z zajściem w ciążę

Witam. Spóźnił mi okres o tydzień źle się czułam zrobiłam test ciążowy jest negatywny ( brak ciąży ) a w niedziele dostałam okres i od trzech dni bolą mnie jajniki. Dręczy mnie czemu nie mogę zajść w ciążę jaki jest powód a bolą mnie piersi.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powodów niepłodności jest bardzo wiele, mogą one dotyczyć zarówno partnerki jak i partnera.