Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Aborcja

Aborcja to kontrowersyjne zagadnienie. Wiele osób chciałoby ją zalegalizować, jednak polskie prawo tego nie dopuszcza. O aborcji wypowiada się prof. Krzysztof Czajkowski.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Jest to możliwe, jednak przyczyny bardziej upatrywałbym w zaburzeniu równowagi organizmu podczas choroby, z powodu której brała Pani antybiotyk. lub w zaburzeniu flory bakteryjnej układu rozrodczego i infekcji grzybiczej (częsta sytuacja, gdy podczas antybiotykoterapii pacjent nie przyjmuje probiotyków.

Z wyrazami Szacunku lek. Aleksander Ropielewski

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy